Vyznačení hřiště

Junckers dodává ke sportovním palubovkám také materiály pro vyznačení čar a výběhů hřiště. Systém značení čar je zcela kompatibilní s povrchovou úpravou z výroby. Jedná se o polyuretanový barevný nátěr Junckers Strong Line v šesti vzájemně míchatelných odstínech (červený, černý, zelený, modrý, žlutý a bílý) a finálního houževnatého polyuretanového laku Junckers HP Sport 2k. Naprosto přesné vyznačení čar a výběhů hřiště je realizováno vyškolenými a zručnými profesionálními podlaháři.

 

Detaily jsou důležité

K docílení optimální funkčnosti a užitné hodnoty sportovních podlah Junckers nabízíme také kompletní řadu kování a příslušenství.

 

Pružné olištování podlahy

K zajištění dlouhé  životnosti masivní podlahy instalované na pružném roštu jsou nezbytným doplňkem plně odvětrávatelné a pružné obvodové lišty. Ty zajišťují přirozenou ventilaci podkladu a odvádí tak přirozeně vznikající vlhkost pod podlahou. Přirozená ventilace získává proudění z vibrace při pravidelném používání podlahy. Celý systém je také chráněný "parozábranou", min. 0,20 mm PE fólií a tato fólie je položena pod konstrukci roštu vždy se vzájemným přesahem minimálně 200 mm, tento přesah je navíc vždy přelepen izolační páskou, čímž dochází k dokonalému uzavření podlahy a zábraně pronikání vlhkosti do systému konstrukce podlahy. Sportovní lišty Junckers jsou vyrobené tak, aby dokázaly odolávat přirozenému pohybu sportovní podlahy Junckers po celý rok. Jsou k dispozici ze stejné dřeviny jako podlaha, čímž dokonale zvýrazníte detail kompletního řešení sportovního hřiště.

 

Záslepky

K zajištění optimální flexibility a přizpůsobení pro různé sportovní aktivity zajišťuje Junckers širokou nabídku záslepek, které snadno promění Vaše basketbalové hřiště na hřiště pro volejbal či badminton. Záslepky jsou k dostání ve stejném typu dřeviny a dokonale ladí s okolní podlahou a olištováním podlahy.