Péče a údržba sportovních podlah

Rozhodnete-li pro sportovní podlahu Junckers v jakémkoliv provedení, můžete si být jisti, že obdržíte také detailní informace o doporučených podmínkách provozu včetně dovolených zatížení a o systému péče a údržby s detailními informacemi pro každodenní i periodická čištění a údržbu.

Junckers nabízí široký sortiment přípravků pro čištění a péči  od Junckers Sylva Cleaner po Junckers Sylva Dissolver H2O.

Denní péče o podlahu Junckers je jednoduchá a snadná, neboť tato  je velmi odolná proti znečištění a prachu. Široká nabídka přípravků pro péči a údržbu ze sortimentu Junckers dělá tuto každodenní činnost snadnou a velmi jednoduchou.

Systém péče o podlahu se odvíjí od intenzity využití podlahy. U silně zatížených podlah se doporučuje úklid dvakrát denně, např.ranní setření vlhkým hadrem ( možno stírat s přípravkem Junckers Sylva Cleaner ) a odpolední smetení nečistot mopem s acrylovým návlekem. Kalafunu a zanesené nečistoty účinně odstraníte přípravkem Junckers Sylva Dissolver H2O. Úpravu kluznosti, usnadnění úklidu a oživení lesku  finálního laku snadno docílíte ošetřením podlahy přípravkem Junckers Sylva Sport Polish.

Přírodní materiály, jakými je také dřevo, podléhají přirozenému procesu stárnutí. Nicméně sportovní podlahy Junckers lze velmi snadno lehce přebrousit a ošetřit novým nátěrem ochranného laku a podlaha opět vypadá  jako nová.

Pravidelnou kontrolou podlahy dokážete snadno zjistit stupeň opotřebení podlahy a zhodnotit potřebu ošetření či renovace. Tím dokážete udržet Vaši podlahu v perfektní kondici a prodloužíte životnost Vaší podlahy na dlouhá léta.

Pro více informací ohledně péče a údržby sportovních podlah nás kontaktujte.