Rychleschnoucí 2K olej pro jednodenní aplikaci

Nový 2K Eco Protect Oil je rychleschnoucí olej, který vám umožní provést ošetření olejem v rámci jediného dne. Po aplikaci je podlaha připravena k použití už po 8 hodách. Olej můžete používat s tužidlem i bez něj. Na dobu schnutí to nemá vliv, přidáním tužidla se zvyšuje trvanlivost a odolnost vůči vodě. Pokud máte rádi vzhled oleje a chcete výhody lakovaného povrchu, je možné kombinovat 2K Eco Protect Oil s lakem. K tomuto účelu doporučujeme lak na podlahy Junckers Strong nebo HP Commercial. Nechte olej zaschnout 16-24 hodin před aplikací lakem.

 

Záleží nám na vnitřním klimatu

Olej 2K Eco Protect má ve srovnání s podobnými produkty na trhu velmi nízký obsah VOC a je tedy v souladu s Junckers politikou nepoužívat chemikálie v množství, které nepříznivě ovlivňuje kvalitu ovzduší v prostorách, kde je olej aplikován.

 

Vyberte si z mnoha barev

Pro dosažení klasického vzhledu si můžete vybrat variantu Clear, ale s olejem 2K Eco Protect Oil nabízíme také řadu barev, které umožňují dodat místnosti charakter.

 

Bílá barva i tmavší barvy jsou lehce průhledné a krásně zvýrazňují strukturu dřeva. Nordic se doporučuje pouze pro světlé druhy dřeva. Tato barva pomáhá zachovat světlý neupravený vzhled podlahy. Podívejte se na celou paletu barev níže.