Please install Flash® and turn on Javascript.

Obytné prostory

Junckers nabízí nadčasové podlahy, které dokonale kombinuji estetiku, funkčnost, komfort, příjemné prostředí místnosti a flexibilitu i kreativitu v designu. Jsou vyrobeny v prvotřídní kvalitu a poskytuji extrémní odolnost. Jsou vhodné do všech prostor v domácnostech, komerčních budovách, hotelích, kancelářích, školách, použitelné jsou i pro výrobní haly lehkého průmyslu.

 

Masivní dřevo má přirozený pozitivní vliv na klima místnosti, pomáhá vyrovnávat vlhkost prostředí a neumožňuje vznik elektrostatických nábojů. Další přednosti podlah Junckers je snadná údržba, která je důležitým faktorem pro osoby trpící alergiemi. Nezanedbatelnou předností podlah Junckers je možnost jejich několikanásobného broušení bez porušení stability a vlastnosti dřeva.

 

Společnost Junckers patří mezi členy nezávisle mezinárodní organizace PEFC, která garantuje, že dřevo používané při výrobu pochází výhradně z obnovitelných zdrojů v plánovaném lesním hospodářství dle platných mezinárodních právních předpisů.Masivní dřevěné podlahy Junckers jsou k dostání v široké škále krásných a půvabných typů a charakterů dřevin. Tato publikace obsahuje kompletní spektrum možností a kombinací, které lze vybrat z výrobního programu Junckers, který tvoří podlahy z buku v přírodním nebo probarveném provedení, dubu, jasanu, merbau, jatoby a javoru.

Každá parketová deska se skládá ze dvou řad lamel vzájemně klížených pomocí dvojité rybinovité drážky zaručující maximální pevnost spoje. Parketové desky mají standardní rozměry 129 x 1 830, resp. 3 700 mm v síle 14 nebo 22 mm. Nedílnou součástí nabídky je také zákazníky stále více žádané selské prkno z dubu, javoru, jasanu a merbau v síle 20.5 mm a v délkách 2400, 2100 a 1800 mm.

Podlaha Junckers ShipsDecking je k dostání v 14, 20.5 a 22 mm všech typů dřevin. Povrchová úprava je značena u každého z typu výrobku.

 

Různé možnosti pokládky podlah Junckers

Různé možnosti pokládky podlah JunckersTři různé metody pokládky masivních podlah Junckers mohou být použity na každém rovném, suchém a pevném podkladu.

Pomocí jedinečného systému Junckers Clip Systém je možné pokládat podlahu přímo na připravený podklad v rekordně krátkém čase.

Více informací o možnosti pokládky podlah Junckers...

  

Příslušenství ke dřevěným podlahám

Příslušenství ke dřevěným podlahámJunckers nabízí široký výběr příslušenství pro podlahy - soklové lišty a profily, trubkové rozety atd.
 

Všechny výrobky jsou vyrobeny v prvotřídní kvalitě ze stejného druhu dřeva jako Vaše podlaha, aby bylo docíleno krásy do posledního detailu.

 

Více informací o příslušenství ke dřevěným podlahám...

 

Podlahové vytápění a dřevěné podlahy Junckers

Podlahové vytápění a dřevěné podlahy JunckersStále rozšířenější používání podlahového vytápění, které je díky moderním regulačním systémům schopné s naprostou přesností udržovat teplotu povrchu podlah na maximální hodnotě 27°C, již není spojené pouze s keramickou dlažbou působící v obývacích pokojích poněkud chladným dojmem.

 

Více informací o podlahové vytápění a dřevěné podlahy...

 

Kam pokračovat?