Please install Flash® and turn on Javascript.

Laky, oleje a ostatní přípravky na dřevo

Společnost Junckers Industrier A/S se při výrobě laků a olejů opírá o více než 50-leté zkušenosti v oboru. V průběhu let se stal Junckers pojmem kvality, zejména díky vynikajícím vlastnostem svých produktů. Všechny výrobky jsou vyvinuty tak, aby vždy vyhověly nejvyšším standardům a profesionálním požadavkům v návaznosti na kvalitu i bezproblémové zpracování.

Lak na dřevo, parkety a dřevěné podlahy

Parkety Junckers
Vyberte si mezi tradičními rozpouštědlovými či vodou ředitelnými laky správně. Nabízíme kompletní sortiment pro profesionály i širokou veřejnost.

Více informací

Olej na dřevo, parkety a podlahu

Parkety Junckers
Vytvrzovací oleje vytvářejí matný vzhled, který příjemně zvýrazní kresbu dřeva a mírně jej ztmaví. Časem dřevo vyzraje a získá krásnou patinu.

Více informací

Olej na dřevěné terasy, zahradní nábytek a lodní lak

Parkety Junckers
Pravidelným používáním udržovacích přípravků Junckers Outdoor prodlužujete životnost dřevěných výrobků a uchováváte tak jejich krásu po dlouhou dobu.

Více informací

Renovace, čištění a údržba podlah a dřeva

Parkety Junckers
Nabízíme kompletní sortiment výrobků na pravidelnou údržbu a renovaci dřevěných podlah a dřevěných ploch.

Více informací


Laky na vodní bázi

Během uplynulých let se vztah člověka k životnímu prostředí výrazně změnil. To se projevilo mimo jiné i zvýšenou poptávkou po výrobcích k životnímu prostředí šetrných. Těmito produkty jsou právě laky Junckers na vodní bázi, s jejichž výrobou a vývojem má společnost Junckers více než 25-leté zkušenosti. Laky Junckers vyhovují náročným požadavkům pro profesionální použití, tzn. že vynikají výbornou slévatelností nátěru, schopností odpěňování, jsou odolné proti oděru a mají výborné aplikační schopnosti. Podlahy určené ke sportovním aktivitám navíc vyžadují absolutně nejtvrdší povrchy a potřebují speciální čištění a ošetřování. Firma Junckers také proto vyvinula speciální sérii výrobků pro sportovní podlahy.

Laky na bázi rozpouštědel

Dvousložkové laky Junckers jsou nejlepším řešením ke splnění požadavků kladených na vysoce namáhané podlahy. Z toho důvodu volí přední evropští výrobci masivních podlah z tvrdého dřeva pro základní nátěry svých výrobků právě dvousložkové laky firmy Junckers. Laky Junckers jsou doporučovány také jako konečné ošetření všech povrchů, u kterých je požadována extrémně vysoká odolnost. Na méně zatížené povrchy v domácnostech je vhodné zvolit laky jednosložkové, ekonomicky velmi vyhodné.

Oleje

Ošetření dřevěných povrchů oleji Junckers se stává stále více oblíbené. Olejové ošetření dodává podlaze příjemný teplý vzhled, zvýrazňuje přirozenou strukturu dřeva. Vytvrzovací a udržovací oleje Junckers se dobře nanáší a povrch jimi ošetřený se velmi lehce a snadno udržuje.

Kosmetika pro péči a údržbu

Účinná péče šetří čas, snižuje opotřebení a stará se o to, aby lakovaný povrch déle vydržel. Junckers nabízí v závislosti na druhu podlahových typů a ošetření povrchu řadu výrobků Junckers SYLVA, které vyhovují profesionálním požadavkům v soukromých i komerčních prostorách.