JUNCKERS přináší do interiéru doteky Skandinávie

 Vliv skandinávských designérů, výrobců interiérových prvků, nábytku, dekorací, bytových doplňků a v neposlední  řadě také podlahovin hraje v současných  interiérech nepřehlédnutelnou roli. Ať již jde o novostavby, přestavby, renovace či jen drobné úpravy v interiéru  „skandinávský styl“  nás již pěknou řádku let inspiruje a provází doslova na každém kroku. A přitom by se dal charakterizovat několika slovy. Jednoduchý, funkční , nadčasový, maximálně  komfortní a přitom neokázalý. Mezi základní motivy skandinávského stylu bydlení patří jak inspirace v přírodě a používání přírodních materiálů, tak především vše prostupující pocit vzdušnosti a světlosti.

Dánská společnost  Junckers Industrier A/S jakožto přední evropský výrobce masivních dřevěných podlahovin a prostředků k jejich povrchové úpravě uvedla na trh výrobky, které vám umožní jednoduchým způsobem  přinést kousek skandinávské atmosféry také do vašeho interiéru. 
 
JUNCKERS PRELAK WHITE
Je základní lak na vodní bázi, který dodá vaší dřevěné podlahovině požadovaný bíle- transparentní nádech. Intenzitu bílého tónování lze velmi jednoduše a efektivně měnit od opravdu jemného odstínu působícího dojmem „čerstvě vybroušeného“ dřeva až po výraznější variace mléčných tónů. Jako finální vrstvu lze dle stupně zatížení podlahy použít kterýkoliv z laků na vodní bázi Junckers dodávaných v široké rozmezí stupňů lesku (ultramat, mat, pololesk, lesk).   Obsah UV filtru, prakticky žádný zápach, rychlá doba schnutí, jednoduchá aplikace, výborná slévatelnost vrstev,  rovnoměrná distribuce pigmentu a -oproti barevně tónovaným olejům či mořidlům- příznivá cena jsou velkými přednostmi tohoto produktu.
 
JUNCKERS PROFILLUD (bílý)
Jedinečný produkt, který dodá dřevěnému obložení ve vašem interiéru tolik žádaný severský  „bíle-transparentní nádech“ a navíc díky svému ultramatnému stupni lesku  působí  velmi přirozeným dojmem.  Na rozdíl od běžných laků na bázi vody či rozpouštědel používaných pro ošetření dřevěného obložení v interiéru ošetřený povrch „nedegraduje“ díky působení světla a dřevo si uchovává  svěží vzhled „čerstvě vybroušeného“ povrchu. Intenzitu bílého odstínu lze velmi jednoduše a efektivně měnit od opravdu velmi jemného až po sytější odstíny bílé. Obsah UV filtru, prakticky žádný zápach, rychlá doba schnutí, jednoduchá aplikace, výborná slévatelnost vrstev,  rovnoměrná distribuce pigmentu a -oproti barevně tónovaným olejům či mořidlům- příznivá cena jsou velkými přednostmi tohoto produktu.